jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۵۸۸۶   ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۱

جام جم ورزشی: منچسترسیتی که در هفته اخیر شکست تلخی مقابل زسکای مسکو در لیگ قهرمانان اروپا داشت امروز در لیگ برتر به مصاف کوئینز پارک رنجرز می رود.

ستاره های منچستر با قطار به لندن رفتند+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، سیتی تنها در 1 بازی از 5 بازی اخیرش مقابل حریفان، موفق به کسب پیروزی شده و در حال حاضر، وضعیت خوبی ندارد. از گواردیولا به عنوان گزینه مدنظر سیتی برای جایگزینی پیگرینی صحبت می‌شود و در صورتی که پیگرینی می‌خواهد نیمکت خود را حفظ کند، باید برای این بازی با برنامه های ویژه و تنها برای پیروزی پا به میدان بگذراد.سرجیو آگوئرو به شدت اماده نشان داده و در 12 بازی اخیرش در لیگ برتر، 11 گل به ثمر رسانده است.

به هر حال سیتیزن شیپ ها دیروز راهی لندن شدند تا بازی خود را مقابل حریف برگزار کنند. سفر آنها با قطار انجام شد که توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کرد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها