Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۵۸۶۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۱

جام جم ورزشی: ستاره تیم منچستریونایتد را در حال خرید کردن ببینید.

خرید کردن ستاره آرژانتینی منچستریونایتد سوژه رسانه ها شد+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، انگار آنخل دی ماریای آرژانتینی نمی داند هنوز به کجا آمده. او که در پایان فصل گذشته از رئال مادرید جدا شد و به منچستریونایتد پیوست هنوز نمی داند زندگی کردن در انگلیس بسیار با زندگی کردن در اسپانیا تفاوت دارد. دی ماریا غافل از اینکه پاپاراتزی های انگلیسی به دنبال او هستند راحت به خرید می روند و اصلا هم خبر ندارد که این عکاسان بدون اینکه خودش بفهمد از او و همسرش در حال گرفتن عکس هستند! برخی از خوراکی های خریداری شده توسط او در فهرست خوراکی های ممنوعه تیم پزشکی منچستریونایتد قرار دارند و همین موضوع ممکن است جریمه هایی را از سوی باشگاه برای وی در پی داشته باشد.دی ماریا که به همراه همسرش برای خرید کردن به یک فروشگاه رفته بود اکنون سوژه رسانه ها شده است. ستاره آرژانتینی منچستری ها را در حال خرید کردن می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر