jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۵۶۶۹   ۱۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۰

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:امروز فغانی کمی ملاحظه بازی بعدی استقلال را کرد. حیدری و کرار باید اخراج می‌شدند بازیکنان ما قطعا اخراج می‌شدند.

خطیبی: فغانی امروز ملاحظه بازی بعد استقلال را کرد

رسول خطیبی پس از تساوی 2 بر 2 تراکتورسازی مقابل استقلال اظهار داشت: اول که باید دو نکته را بگویم اول اینکه باید افتحار کنیم به هواداران تراکتورسازی نه فقط تبریزی‌ها بلکه تمام ملت ایران باید به آنها افتخار کنند. دومین موضوع این است که افتخار می‌کنم به بازیکنانم که با وجود اسم نداشتن این گونه بازی می‌کنند. جرات داشتند که بازی عقب افتاده را 2 بر یک کردند.

وی افزود:تراکتورسازی همیشه مظلوم قرار گرفته است امروز هم اینگونه بود. امروز فغانی کمی ملاحظه بازی بعدی استقلال را کرد. حیدری و کرار باید اخراج می‌شدند اگر بازیکنان ما بودند قطعا اخراج می‌شدند. بازی‌ای که این قدر سرعت دارد و 2-3 دقیقه باید وقت اضافه می‌گرفتند 5 دقیقه وقت اضافه گرفتند از این موضوع تعجب کردم. سرعت بازی بالا بود. فوتبال زیبایی ارائه کردیم این نیست که همیشه زیبا بازی کنیم و برنده باشیم. تجربه‌ای کسب کردیم که باید پیش‌بینی کنیم تا دیگر این اتفاقات نیفتاد. از بازی بازیکنانم راضی هستم به خصوص در نیمه دوم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها