jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۵۵۴۰   ۱۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۰

جام جم ورزشی: به نظر می آید دوران حضور جرارد پیکه در بارسلونا به سر آمده باشد. او احتمال زیاد آخر فصل برای همیشه از جمع کاتالان ها جدا می شود.

نیمکت نشینی پیکه، حاصل اختلاف با انریکه/او آخر فصل از بارسلونا می رود

به گزارش جام جم ورزشی ، جرارد پیکه در این فصل از رقابت های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا کمتر در ترکیب بارسلونا به میدان می رود. لوئیس انریکه بر خلاف مربی قبلی بارسلونا یعنی مارتینو اعتقادی به بازی این مدافع 26 ساله ندارد و او را بر روی نیمکت ذخیره ها تبعید کرده است. با توجه به میانه نه چندان خوب پیکه و انریکه از همین اکنون اخبار زیادی در رابطه با جدایی این بازیکن از بارسلونا به گوش می رسد. حتی برخی از منابع اسپانیایی احتمال داده اند کار پیکه به پایان فصل هم نکشد و او در نیم فصل برای همیشه از جمع کاتالان ها جدا شود. منچستریونایتد و چلسی خواهان به خدمت گیری این مدافع شده اند. از این میان پیشنهاد منچستریونایتد جدی تر به نظر می رسد. البته پیکه سابقه بازی کردن در منچستریونایتد را دارد. تکلیف این بازیکن نهایت تا نیم فصل لالیگا مشخص می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر