jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۵۵۲۳   ۱۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

جام جم ورزشی: ستاره پرتغالی رئال مادرید با اینکه قد و قامت بلند و مناسبی دارد اما باز هم سعی می کند خود را قد بلندتر از آن چیزی که هست نشان دهد.

تلاش جالب رونالدو برای قد بلندتر شدن!+ تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، کافی است نگاهی به عکس های دسته جمعی بازیکنان رئال مادرید پیش از آغاز یک مسابقه داشته باشیم. در تمام آنها رونالدو سعی می کند با ایستادن بر روی پنجه های پایش خود را قد بلند تر از آن چیزی که هست نشان بدهد. اکنون این تلاش جالب رونالدو برای قد بلندتر شدن سوژه طنز بسیاری از سایت های ورزشی شده است. رونالدو آخرین باری که سعی کرد خود را قد بلندتر جلوه بدهد همین سه روز پیش و در دیدار با لیورپول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بود. به عکس های زیر و تلاش رونالدو برای قد بلندتر شدن توجه کنید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
س
-
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
خوب دیگه هركسی یه علاقه وهنجارهای داره ...چه اشكالی داره
۱
۱

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها