jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۵۴۸۱   ۱۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۶

کسی فکر نمی‌کرد اومانا پنالتی را گل نکند

درخشان: روی اشتباهات فردی خودمان بازی‌ مساوی شد

جام جم ورزشی: سرمربی پرسپولیس اشتباهات فردی بازیکنانش را عامل مساوی شدن بازی با گسترش فولاد تبریز دانست.

درخشان: روی اشتباهات فردی خودمان بازی‌ مساوی شد

حمید درخشان در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: امروز بازی خوبی را انجام دادیم اما یک چیزهایی از دست مربی خارج است و مربی نمی تواند پنالتی را به گل تبدیل کند. اشتباهات یک بازیکن ممکن است به باختن یک تیم منجر شود. تیمی که دو گل جلو است تیم شایسته‌ای است. وقتی دو گل جلو هستیم نباید فکر کنیم هم چیز تمام شده است.

وی افزود: ما امروز روز بدی داشتیم و برای ما خیلی بد است که پنالتی به گل تبدیل نشد. امروز روز ما نبود و شانس با ما یار نبود. ما روی اشتباهات فردی بازیکنان ما بازی‌ به تساوی تبدیل شد و این هم جزیی از فوتبال است.

درخشان درباره شعارهای تماشاگران بر علیه صادقیان نیز گفت: قسمتی از فوتبال اتفاقات روحی است، بازیکنان احساس مسئولیت می کنند و می خواهند بازی را ببرند و فشار زیادی به خود می آورند.

وی با بیان این که اگر یک دروازه‌بان تمرکز داشته باشد و اشتباهات بچه گانه انجام ندهد گل دریافت نمی‌کند،‌ گفت: بازیکنی که پشت پنالتی قرار گرفت در جام جهانی بازی کرده بود و کسی فکر نمی کرد که پنالتی اومانا به گل تبدیل نشود. ما مقدار زیادی تحت فشار هستیم و می خواهیم همه بازی ها را ببریم. بازیکن هم تمام تلاشش را برای پیروزی می کند، تیمی که با تمرکز خوب بازی می کند باید حرفه‌ای گری کند. حتی اگر بازی به تساوی کشیده شود باید بازهم برای برنده شدن بازی کند.

درخشان گفت: شاید اگر پنالتی را به یک بازیکن داخلی می دادم باز هم پشت سر من حرف می زدند. پنالتی را به بازیکنی دادم که تجربه جام جهانی داشت. این قسمتی از فوتبال است. بازیکنان بزرگ دنیا هم نتوانسته اند پنالتی را به گل تبدیل کنند. در فوتبال اگر تمرکز خود را از دست بدهی نمی توانی برنده شوی.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها