jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۴۶۳۴   ۱۳ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۲

جام جم ورزشی: مطالبات برخی بازیکنان استقلال به حساب آنها واریز شد.

واریز مطالبات برخی از بازیکنان استقلال

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف تراکتورسازی می رود و آبی پوشان در این دیدار میلاد فخرالدینی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند.آبی پوشان برای این مسابقه تیموریان، ابراهیمی،کرار،خرسندنیا، بیک زاده و امیر حسین صادقی را هم دوکارته می بینند و در صورت دریافت اخطار این بازیکنان از بازی با پرسپولیس محروم خواهند شد.

* جاسم کرار که برای ادای نذر خود به کشور عراق سفر کرده است بامداد فردا به تهران باز می گردد و در تمرینات تیمش شرکت خواهد کرد.

*تمرینات تیم استقلال فردا ساعت 15:30 در کمپ مرحوم حجازی پیگیری می شود. مطابق روزهای گذشته تمرین آبی پوشان بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد.

*کادر فنی تیم استقلال از روز گذشته به دنبال وضعیت تیموریان و دلیل غیبت این بازیکن در تمرین روز گذشته هستند.تیموریان بعد از دیدار استقلال و پارسه مدعی شد که استقلالی ها از پرداختی های خود نسبت به وی عقب هستند.البته حضور تیموریان در دیدار استقلال و تراکتورسازی مشخص نیست و همه چیز بستگی به بازگشت وی به تمرینات دارد.

* مسئولان استقلال روز یکشنبه مبلغ 450 میلیون تمان را به حساب 8 بازیکن این تیم واریز کردند.

* اعضای تیم فوتبال استقلال روز 5شنبه تهران را به مقصد تبریز ترک خواهند کرد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها