jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۱۶۰۸   ۰۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۳

جام جم ورزشی: دیشب در لیگ ستارگان قطر باز هم برخی بازیکنان ایرانی برای تیم هایشان چندان موثر نبودند این در حالی است که حسینی و جباری برای الاهلی درخشیدند .

اشکان گل نمی زند، تیم پولادی نمی برد/شب درخشش جباری و حسینی

به گزارش جام جم ورزشی ، در دیدار نخست هفته نهم لیگ ستارگان قطر که شنبه شب برگزار شد ،تیم الاهلی بادرخشش مجتبی جباری درمیانه میدان وصلابت سیدجلال حسینی در قلب دفاع ،توانست 3 بر یک تیم الوکره را شکست دهدوبا16امتیازخود را به رده چهارم جدول رده بندی بالابکشد.

همچنین دیدار تیمهای العربی والشحانیه باوجود فرصت های گلزنی زیاد بدون گل مساوی کردند.

دراین دیدار،اشکان دژاگه 90 دقیقه برای العربی به میدان رفت اما باز هم موفق به گلزنی نشد.

درآن سو، مسعود شجاعی که از ابتدا به همراه مهرداد پولادی درترکیب الشحانیه قرار گرفته بودند سه فرصت مسلم گلزنی را در دقایق 22 ،35 و60 به هدر داد.

پولادی وشجاعی به ترتیب در دقایق 74 و72 تعویض شدند.

تیم العربی بااین مساوی 12 امتیازی شد واز رتبه ششم به رده هفتم نزول کرد والشحانیه با5 امتیاز همچنان درانتهای جدول 14 تیمی لیگ ستارگان قطر باقی ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها