jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۳۰۳۳۹   ۰۳ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۰

سرویس تشویقی گوگل برای انتقال اپلی‌ها به اندروید

سوییچ گوگل برای اثاث‌کشی به اندروید

گوگل وب سایتی به راه انداخته است به نام (SWITCH) که هدفش آموزش دارندگان آی‌فون و آی‌پد است تا بتوانند به راحتی اطلاعات دستگاه‌هایشان را به دستگاه‌های مبتنی برسیستم عامل اندروید منتقل کنند

سوییچ گوگل برای اثاث‌کشی به اندروید

جام جم کلیک: گوگل برای تشویق دارندگان گوشی ها و تبلت های اپل و ... که قصد تغییر اکوسیستم و انتقال به اکوسیستم اندروید دارند راهنمای دسترسی سریع منتشر کرده است.

گوگل وب سایتی به راه انداخته است به نام (SWITCH) که هدفش آموزش دارندگان آی‌فون و آی‌پد است تا بتوانند به راحتی اطلاعات دستگاه‌هایشان را به دستگاه‌های مبتنی برسیستم عامل اندروید منتقل کنند.

http://www.android.com/switch

این وب سایت در اصل یک دستورالعمل است و درآن به دارندگان دستگاه‌های اپل توضیح می دهد که چگونه عکس ها، موزیک ها و همین طور دفترچه تلفن را به گوشی های اندروید خود منتقل کنند. درضمن کمک می کند تا چگونه برنامه های مشابه اپل را در فروشگاه های اینترنتی بیابند.

شرکت های اپل و گوگل مدت هاست که با هم جنگ لفظی دارند و این درگیری به میان خریداران دستگاه های آنها نیز منتقل شده است به نحوی که هر طرف، طرف دیگر را سرزنش می‌کند.

شرکت اپل در رویداد ویژه خود که هفته گذشته برگزار گردید اندروید را متهم کرد که بخاطر یکسان نبودن نسخه این سیستم عامل در همه دستگاه هایش باعث بروز مشکلاتی برای استفاده کنندگان آن شده است. در مقابل گوگل از ویژگی ها و مزایای اندروید می‌گوید و معتقد است دستگاه‌های مبتنی بر اندروید از این ویژگی ها بهره می‌برند.

براساس آخرین گزارش وب سایت Comsore که ماه گذشته انتشار یافت سهم اندروید گوگل 51 درصد در مقابل سهم 42 درصدی اپل در بازار آمریکا است.

ماه گذشته شرکت اپل نیز چنین حرکتی انجام داده بود و راهنمایی در سایت خود برای استفاده کنندگان دستگاه های اندروید قرار داده بود تا آنها بتوانند به سادگی اکوسیستم خود را به iOS تبدیل کنند.

تاکنون هیچکدام از شرکت های اپل و گوگل جواب مشخصی به حرکت های یکدیگر نداده اند.

جام جم کلیک
مهدی روانبخش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر