jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۲۹۹۹۱ ۲۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۵

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در جمع خبرنگاران درباره موضع گیری دولت درباره موضوع اسیدپاشی در اصفهان ، گفت: فردا در جلسه خبری مواضع دولت را بیان می کنم.

اعلام موضع دولت در باره اسید پاشی؛ فردا

محمد باقر نوبخت ادامه داد: این کارها بسیار شنیع و بسیار زشت است و باید همه مقامات اطلاعاتی و امنیتی ما اقدامات لازم را برای پیشگیری از این پدیده ها انجام دهند.

سخنگوی دولت ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله مهدوی کنی گفت : ایشان شخصیت انقلابی ، بزرگوار و موثری در نظام بودند و بدون تردید ارتحال ایشان ضایعه برای کشور ماست.

محمد باقر نوبخت در همایش روز آمار و برنامه‌ریزی در جمع خبرنگاران گفت : آرزو می کنیم به پاس زحمات ارزشمندی که ایشان چه پیش از انقلاب و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انجام دادند جایگاه رفیعی در آن جهان داشته و محشور و قرین حضرت امیر مومنان علی ابن ابی طالب باشند.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در ادامه با بیان اینکه از سال 1328 تاکنون 10برنامه توسعه در کشور اجرا شده است ،‌ گفت : ‌متاسفانه از شاخص های توسعه متوازن فاصله داریم.

نوبخت گفت: از اهدف مهم برنامه ششم توسعه توازن بخشی و اصلاح 10برنامه گذشته و حرکت به سمت توسعه متوازن است تا در برنامه هفتم توسعه در کنار اهداف سند چشم انداز بیست ساله تحقق یابد.

وی تاکید کرد: سال آینده هم باید منابع را مدیریت کنیم تا با کسری بودجه مواجه نشویم.

نوبخت افزود : پارسال بودجه 210 هزار میلیارد تومانی را به 150هزار میلیارد تومان کاهش دادیم و برای سال 94 هم باید متناسب با منابع هزینه کنیم.(واحد مرکزی خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دختر ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
آقای روحانی حتی یك پیام هم برای خانواده های قربانیان اسیدپاشی اصفهان نداده است... مسئولانی كه در برابر دختران این كشور این قدر بی تفاوت هستید و دم از مولا علی میزنید؛ وقتی به امام علی(علیه السلام) گفتند خلخال از پای یك زن غیر مسلمان در آورده‌اند امام فرمود: اگر مرد مسلمان از غصه بمیرد جا دارد گرچه آن زن مسلمان نیست.
۰
۰
ماجد
Singapore
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
همه این كارها اسیدپاشی داعش وغیره بخاطراین است كه اسم اسلام راازمیان بردارند واسلام رابدنام كنند ومردم رو از اسلام دور كنند باید دولت بسیار سخت و جدی با این قضیه برخورد كند و مجرمین را در ملا عام اعدام كنند تادرس عبرتی برای دیگرمجرمین بشوند ودولت اقتدارخودرادربرخوردبااینگونه عملیات وحشیانه رانشان دهد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر