jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۹۸۸۳   ۲۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۰

جام جم ورزشی: حسین ماهینی و سینا عشوری به تیم فوتبال تراکتورسازی پیوستند.

ماهینی و عشوری به تراکتورسازی پیوستند

حسین ماهینی پس از مذاکره نهایی با مسئولان تراکتورسازی برای پیوستن به این تیم به توافق رسید و با این باشگاه به طور رسمی قرارداد امضا کرد.

ماهینی که روز یکشنبه برای آخرین بار در تمرین پرسپولیس حضور یافته بود با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد و در حالی که می‌توانست به عنوان سرباز در یکی از دو تیم ملوان و تراکتورسازی بازی کند، پیام صادقیان با انتشار عکسی از خود و ماهینی مدعی شد که هم‌بازی‌ سابقش در ذوب آهن پس از خداحافظی با پرسپولیسی‌ها به تبریز خواهد رفت. در نهایت انتقال ماهینی به تراکتورسازی امروز نهایی شد.

سینا عشوری دیگر بازیکنی که به حکم سازمان نظام وظیفه مشمول شناخته شده بود و باید در یکی از تیم‌های نظامی به میدان می‌رفت هم مثل ماهینی به تراکتورسازی پیوست تا سرخ‌پوشان تبریزی از این امتیاز استفاده کرده و دو بازیکن سابق پرسپولیس و ذوب آهن را به خدمت بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها