jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۹۸۸۳   ۲۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۰

جام جم ورزشی: حسین ماهینی و سینا عشوری به تیم فوتبال تراکتورسازی پیوستند.

ماهینی و عشوری به تراکتورسازی پیوستند

حسین ماهینی پس از مذاکره نهایی با مسئولان تراکتورسازی برای پیوستن به این تیم به توافق رسید و با این باشگاه به طور رسمی قرارداد امضا کرد.

ماهینی که روز یکشنبه برای آخرین بار در تمرین پرسپولیس حضور یافته بود با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد و در حالی که می‌توانست به عنوان سرباز در یکی از دو تیم ملوان و تراکتورسازی بازی کند، پیام صادقیان با انتشار عکسی از خود و ماهینی مدعی شد که هم‌بازی‌ سابقش در ذوب آهن پس از خداحافظی با پرسپولیسی‌ها به تبریز خواهد رفت. در نهایت انتقال ماهینی به تراکتورسازی امروز نهایی شد.

سینا عشوری دیگر بازیکنی که به حکم سازمان نظام وظیفه مشمول شناخته شده بود و باید در یکی از تیم‌های نظامی به میدان می‌رفت هم مثل ماهینی به تراکتورسازی پیوست تا سرخ‌پوشان تبریزی از این امتیاز استفاده کرده و دو بازیکن سابق پرسپولیس و ذوب آهن را به خدمت بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر