jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۹۸۲۹   ۲۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

یک استاد زن در دانشگاه دمام عربستان سعودی، از عضویت در هیات علمی این دانشگاه استعفا کرد تا با ابوبکر بغدادی سرکرده داعش بیعت کند.

به گزارش شبکه العالم، روزنامه سعودی الحیاه نوشت: عضو هیات علمی دانشگاه دمام عربستان پیوستن به تشکیلات داعش را به تدریس در دانشگاه دمام ترجیح داد. وی سال های زیادی در این دانشگاه مشغول به تدریس بوده و در زمینه اصول فقه و اقتصاد اسلامی سخنرانی هایی داشته است و در ضمن حقوق قابل توجهی می گرفته است. با این همه دکتر ایمان مصطفی البغا این دانشگاه را ترک کرد تا به داعش بپیوندد و با ابوبکر البغدادی، خلیفه آن اعلام بیعت کند.البغا مدرک دکترای فقه و اصول فقه را از دانشگاه دمشق گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر