جام جم نوا: «احسان خواجه‌امیری» پس از سال‌ها در تالار وزارت کشور روی صحنه رفت. کنسرت این خواننده طی روزهای ۱۷ و ۱۸ مهرماه و در میان استقبال خوب دوستدارانش برگزار شد.
کد خبر: ۷۲۷۶۵۱
عاشقانه های احسان خواجه امیری در برابر پدرش/تصاویر

این برنامه خواجه امیری به نوعی کنسرت خداحافظی با آلبوم «عاشقانه‌ها» هم بود. طی دو سال گذشته او کنسرت‌های متعددی را با قطعات این آلبوم در ایران و سایر نقاط جهان برگزار کرد و این روز‌ها در تدارک انتشار آلبوم «پاییز، تنهایی» است. فعلا جدید‌ترین اثر احسان خواجه‌امیری با این نام معرفی می‌شود و یک رونمایی مختصر هم از آن در کنسرت مهرماه او به عمل آمد.
برنامه با قطعه ریتمیک «این حقم نیست» آغاز شد و از‌‌ همان ابتدا جمعیت حاضر در سالن نشان دادند که انرژی بالایی دارند. او پس از پایان این قطعه خطاب به حضار گفت: «همیشه به خاطر این لطف و ابراز احساسات شما خدا را شکر کرده‌ام و با خودم وعده دارم که هربار این صحنه را دیدم هزاران بار خدا را شکر کنم.» وی همچنین پس از قطعه «به دادم برس» به این نکته اشاره کرد که اولین کنسرت زنده زندگی‌اش را سال ۸۶ و در همین تالار وزارت کشور برگزار کرده است.
این اجرا مهمانان سرشناسی هم بود که شاید مهم ترینشان پدر احسان خواجه امیری یعنی ایرج بود.
«علیرضا کهن دیری»، «اهورا ایمان»، «زهرا عاملی» و «امید حاجیلی» به عنوان مهمانان ویژه در سالن حضور داشتند. احسان خواجه امیری پس از معرفی زهرا عاملی گفت: اخذ مجوز ترانه‌ای که از خانم عاملی در آلبوم جدیدم دارم حدود ۲ ماه به طول انجامید.(موسیقی ما)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها