وزیر ورزش و رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی نامه‌های جداگانه‌ای از رسانه ملی قدردانی کردند.
کد خبر: ۷۲۶۷۵۳

محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان طی نامه‌ای به عزت‌الله ضرغامی از انعکاس خوب رویدادهای ورزشی در صدا و سیما قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در بخشی از این نامه آمده است: انعکاس شایسته، ‌منصفانه و عادلانه مسابقات آسیایی اینچئون باعث ایجاد روحیه نشاط و افزایش همبستگی و غرور ملی بین مردم شد.همکاران شما در شبکه سه و دیگر شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی برای پوشش مناسب این رویداد زحمت زیادی کشیدند که به این وسیله از آنان قدردانی می‌شود.

همچنین رئیس سازمان بسیج مستضعفین از تلاش‌های رسانه ملی در انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های هفته دفاع مقدس و تولید برنامه‌های فاخر در این حوزه قدردانی کرد.

به گزارش فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی نامه‌ای به عزت‌الله ضرغامی از تلاش‌های شایسته رسانه ملی در انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های هفته دفاع مقدس و همچنین تولید برنامه‌های فاخر در این حوزه قدردانی کرد. در بخشی از این نامه آمده است: وظیفه خود می‌دانم به نمایندگی از آحاد بسیجیان به پاس مجاهدت ارزنده و تلاش‌های شایسته رسانه ملی در انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های هفته دفاع مقدس و همچنین تولید برنامه‌های فاخر در این حوزه از آن بزرگوار و تمامی معاونان، مدیران و کارکنان خستگی‌ناپذیر صدا و سیما تشکر و قدردانی کنم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها