jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۵۵۹۶   ۱۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۶

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال اروگوئه برای برگزاری یک دیدار دوستانه با تیم ملی عربستان روز گذشته وارد این کشور شد.

سلفی جالب جوان عرب با لوئیس سوارز+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، لوئیس سوارز مهاجم بارسلونایی تیم ملی اروگوئه در عربستان بیش از هر بازیکن دیگری مورد توجه قرار گرفته است. این بازیکن طرفداران زیادی در عربستان سعودی دارد. اما عکس سلفی یک راننده جوان عربستانی با این ستاره نامدار و جنجالی بازدیدکنندگان زیادی در فضای مجازی داشته است. این راننده عکس را بدون اطلاع سوارز گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها