jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۵۲۲۴   ۱۵ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۵

رافخایی به دنبال راه میثم حسینی

مهاجم ملوان هم مثل مدافع پرسپولیس محروم شد

جام جم ورزشی: به گفته رئیس کمیته انضباطی باشگاه ملوان، جلال رافخایی از شرکت در تمرین‌های تیم فوتبال این باشگاه محروم شد.

مهاجم ملوان هم مثل مدافع پرسپولیس محروم شد

رئیس کمیته انضباطی باشگاه ملوان در رابطه با مصاحبه اخیر جلال رافخایی اعلام کرد: بنا به اختیاراتی که به موجب مقررات در حیطه اختیار رئیس کمیته انضباطی قرار دارد، نظر به اینکه مصاحبه جلال رافخایی در مقطع بحرانی کنونی موجب تضرر ارکان مادی و معنوی باشگاه شده و در زمره تخلفات انضباطی با درجه شدید محسوب می شود لذا با در نظر گرفتن کلیه جوانب قضیه فعلا با دستور موقت تا تعیین تکلیف و صدور حکم نهایی از سوی کمیته انضباطی باشگاه جلال رافخایی از شرکت در تمرینات و مسابقات تیم ملوان محروم است زیرا ادامه این روند زمینه ایجاد اختلاف و تضعیف روحیه تیمی را فراهم می آورد که به مصلحت باشگاه نخواهد بود. نتیجه تخلف انضباطی جلال رافخایی نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

رافخایی در حالی از حضور در تمرینات ملوان منع شده است که میثم حسینی مدافع پرسپولیس به همانند رافخایی به دلیل مصاحبه علیه باشگاه از تیمش کنار گذاشته شده است. (روابط عمومی باشگاه ملوان بندر انزلی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها