jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۴۷۶۵   ۱۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۰

جام جم ورزشی: سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال ایران به ناکامی بسکتبالیست های ایرانی در اینچئون واکنش نشان داد.

واکنش سرمربی سابق تیم ملی به گریه ملی پوشان بسکتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، ولادیمیر بوسنیاک سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال در صفحه فیسبوک خود نوشت :

«از گریه بچه های تیم ملی بسکتبال بعد از باخت به کره جنوبی ناراحت شدم.اما انشاالله بسکتبال ایران با لیگ قوی تر و سازماندهی بهتر در جایگاه بهتری قرار بگیرد.ایران ظرفیت های مناسبی برای پیشرفت بسکتبال دارد اما مدیریت ندارد.نتایج لیگ ایران از قبل مشخص است و یکسری هم هستند که پول های لیگ را می گیرند بدون اینکه اتفاق خاصی در بسکتبال ایران بیفتد.حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی بازیکنان بزرگی اند که می توانند 30 یا 20 امتیاز بگیرند.حتی لیگ صربستان از این بازیکنان کم دارد با این وجود لیگ بسکتبال در ایران می تواند بازیکنان زیادی بسازد اما مدیریت ضعیف مانع از رشد بازیکنان شده است.

بوسنیاک که اردوی تیم ملی بسکتبال در ترکیه را قبل از جام ملت های آسیا در سال 2005 نیمه کاره رها کرد و به کشورش بازگشت در قسمتی دیگر از حرف هایش درباره سرمربی تیم ملی بسکتبال می نویسد:مهمد بچیروویچ مربی خوبی است اما در ایران مجبور است کاری که از او می خواهند انجام دهد.من نمی توانستم عقاید خودم را کنار بزنم و عقاید آنها را پیاده کنم به همین دلیل نتوانستم با تیم ملی بسکتبال ایران ادامه بدهم.اگر مدیریت ها درست شود و پول به طور مناسبی به لیگ تزریق شود آن وقت بسکتبال ایران می تواند در لیگ باشگاههای اروپا هم نماینده داشته باشد. به شرط آن که قبل از شروع لیگ قهرمان آن تعیین نشود.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها