Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۸۸۱ ۱۰ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۷

در ادامه دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، نفت تهران در خانه برابر ذوب‌آهن متوقف شد و استقلال خوزستان در اهواز از سد راه‌آهن گذشت.

تساوی نفت و ذوب آهن در شب پیروزی استقلال اهواز

در ادامه دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، عصر امروز (پنج‌شنبه) از تیم‌های نفت تهران و ذوب‌آهن در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان، گل و برنده نداشت و دو تیم امتیازهای بازی را ببین خود تقسیم کردند.

نفت تهران با این تساوی 17 امتیازی شد و در رده چهارم قرار گرفت. ذوب‌آهن هم با یک امتیازی که کسب کرد 11 امتیازی شد و در رده دوازدهم جای گرفت.

استقلال خوزستان یک – راه‌آهن صفر

در دیگر دیدار امروز (پنج‌شنبه) استقلال خوزستان در اهواز به دیدار راه‌آهن رفت و موفق شد با یک گل حریف خود را با شکست بدرقه کند. تک گل این دیدار راهادی خنیفر در دقیقه 5 به ثمر رساند.

این دیدار که بیش از 10 دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم داشت، بسیار پررخورد بود به گونه‌ای که محسن ایران‌نژاد و محمد آبشک، دو بازیکن راه‌آهن به ترتیب در دقایق 51 و 64 از زمین بازی اخراج شدند. از استقلال هم موسی کولیبالی در دقیقه 90 و محمدرضا مهدوی در دقیقه 100 با کارت قرمز داور جریمه شدند.

استقلال خوزستان با این برد 11 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به ذوب‌آهن به رده یازدهم صعود کرد.

راه‌آهن هم با این شکست 9 امتیازی ماند و با یک پله سقوط در رده چهاردهم قرار گرفت.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر