جام جم ورزشی: اردوها و مسابقات پیاپی ملی پوشان والیبال ایران در تورنمنت های مختلف آنها را به شکلی عجیب خسته کرده است. آنها می گویند بعد از بازی های آسیایی به چند ماه استراحت نیاز دارند.
کد خبر: ۷۲۳۱۲۲
خوشحالی ستاره‌های والیبال از خوردن غذای ایرانی+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، تیم ملی والیبال ایران بعد از کسب عنوان با ارزش چهارمی لیگ جهانی والیبال بلافاصله در مسابقات قهرمانی جهان این رشته شرکت کرد و در عین شایستگی به عنوان ششمی دست یافتند. دو تورنمنت بسیار سنگینی که قوای جسمانی آنها را به شدت تحت تاثیر خودش قرار داد.

شاگردان کواچ پس از مسابقات قهرمانی جهان در لهستان به جای اینکه به تهران یا شهرهای خود سفر کنند مستقیم راهی اینچئون محل برگزاری بازی های آسیایی شدند. جایی که محل تقابل قدرت های ورزش آسیاست و ورزشکاران همه کشورها برای گرفتن حتی یک مدال در آن تلاش می کنند.

دوری طولانی مدت ستاره های پر فروغ والیبال ایران از وطن شرایطی را برای آنها به وجود آورده که محمد موسوی و امیر غفور اینگونه از خوردن غذای ایرانی بر روی زمین لذت می برند.

موسوی بر روی عکس خود و غفور نوشته است: «اینم شام ما مجردا از اومدن خونواده ها به اینچئون. (فسنجون) با تشکر از خانومه آقای مهدوی»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها