jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۲۹۶۴   ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۲

جام جم ورزشی: دیوید و ویکتوریا بکام بسیار پرمشغله هستند. دیوید در برنامه‌های مد حضور دارد و به فوتبال هم مشغول است و ویکتوریا هم شرکت لباس خود را اداره می‌کند.

هشدار بکام به همسرش: کمتر کار کن؛ خودت را کشتی!

این دو نفر چهار فرزند هم دارند: بروکلین، رومئو و کروز و دخترشان هارپر که باید به آنها هم برسند.
به تازگی ویکتوریا فروشگاهش در لندن را افتتاح کرد، ‌فروشگاهی که زمان زیادی را صرف آن کرده و پس از آن بود که همسرش از او خواست کارش را کمتر کند. ویکتوریا همچنین سفیر حسن نیت سازمان ملل است. یک منبع مطلع به نشریه انگلیسی Closer گفته: «ویکتوریا درگیر فروشگاهش است و اصرار دارد همه کارها، از جمله آویزان کردن لباس‌ها و انتخاب موسیقی داخل سالن را خودش انجام دهد. او همچنین در توییتر برای فروشگاهش تبلیغ می‌کند. او هر روز پنج تا ده ساعت را در فروشگاه می‌گذراند و احساس فرسودگی می‌کند. او هر شب چهار ساعت می‌خوابد. ویکتوریا در خواب کابوس می‌بیند که شکست خورده و به او می‌خندند. دیوید می‌گوید او دارد خودش را از پا می‌اندازد و از او خواسته کارهایش را کمتر کند.»
البته فروشگاه ویکتوریا با استقبال منتقدان روبه‌رو شده است. با این حال او حس می‌کند که دارد دوره مهمی در زندگی فرزندانش را از دست می‌دهد. البته دیوید به کمک او می‌آید و تلاش می‌کند جای خالی او را هم پر کند. این منبع گفته است: «دل ویکتوریا از این شکسته که نمی‌تواند آن توجهی که می‌خواهد را به خانواده‌اش داشته باشد اما دیوید هرکاری می‌کند تا از او حمایت کند. او با ویکتوریا حرف می‌زند و تلاش می‌کند که زودتر از ویکتوریا در خانه باشد و او هم از این موضوع بسیار خوشش می‌آید. دیوید بیشتر در کارهای خانه حضور دارد. او برای فرزندان غذا درست می‌کند و با آنها وقت می‌گذراند تا آنها دلشان برای مادرشان تنگ نشود و فشار کاری مادرشان به آنها منتقل نشود.»
با این حال فرزندان او احساس می‌کردند مادرشان شغل ندارد! بروکلین 15 ساله، رومئو 12 ساله، کروز 9 ساله و هارپر 3 ساله همه، تنها زمانی که در شوی مد مادرشان شرکت کردند، فهمیدند که مادرشان چه شغلی دارد. ویکتوریا گفته است: «آنها چند فصل قبل به دیدن شو آمدند و در آنجا بود که دریافتند مادرشان شاغل است! زمانی که من سر کار می‌رفتم آنها بازی دیوید در زمین فوتبال را می‌دیدند و نمی‌دانستند که من چه کاری انجام می‌دهم.»
دیوید بکام تا همین اواخر به فوتبال مشغول بود. او سابقه بازی در تیم‌های منچستریونایتد، رئال مادرید، لس‌آنجلس گلکسی، میلان و پاری سن‌ژرمن را دارد و در این تیم پاریسی بود که در انتهای فصل گذشته از فوتبال خداحافظی کرد. ویکتوریا به همراه دیوید سال‌های زیادی را در لس‌آنجلس گذراند اما این زن 40ساله و خانواده‌اش اخیرا پس از بازنشستگی بکام از فوتبال به لندن بازگشته‌اند و ویکتوریا گفته که علاقه‌ای به ترک انگلیس ندارد: «من اینجا بزرگ شده‌ام، خانواده‌ام اینجایند، دوستانم اینجایند، فرزندانم هم به مدارسی عالی می‌روند... من فرزند دیگری نمی‌خواهم و همین تعداد برایم بس است!» (روزنامه ایران ورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها