jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۲۶۹۹   ۰۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۸

جام جم ورزشی: حمید درخشان امیدوار است پیام صادقیان بخشیده شده و بتواند در بازی مقابل سپاهان برای پرسپولیس به میدان برود.

امیدواری پرسپولیسی‌ها به حضور صادقیان مقابل سپاهان

اوایل هفته جاری بود که خبر تلاش باشگاه پرسپولیس برای بخشیده شدن پیام صادقیان در رسانه‌ها منتشر شد و پرسپولیسی‌ها امیدوار بودند که طبق قانون بتوانند باقی مانده محرومیت بازیکن جوان خود را با درخواست رسمی از فدراسیون لغو کنند.

در همین زمینه حمید درخشان، سرمربی پرسپولیس امروز بعدازظهر در دفتر باشگاه حاضر شد و شخصا کارهای مربوط به ارسال نامه‌ درخواست بخشیده شدن صادقیان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را انجام داد تا بتواند از هافبک خود در بازی روز جمعه مقابل سپاهان استفاده کند.

این موضوع نشان می‌دهد درخشان به حضور صادقیان در بازی حساس مقابل رقیب اصفهانی دل بسته و امیدوار است بتواند ستاره تیمش را که به علت برخورد نامناسب با داور در هفته دوم لیگ برتر محروم شد، برای نخستین بار از زمان حضورش به عنوان سرمربی پرسپولیس در اختیار داشته باشد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها