jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۲۳۷۰   ۰۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۲

جام جم ورزشی: علی دایی سرمربی سابق پرسپولیس به حاشیه‌سازان هشدار داد. او گفت کسی حق ندارد از سوکت این روزهایش سوء استفاده کند.

هشدار سرمربی سابق پرسپولیس به حاشیه‌سازان

علی دایی سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص برخی مسائل پیش آمده به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی پیشین سرخ ها پس از جدایی از پرسپولیس ترجیح داده سکوت کند. سکوتی که البته شایعاتی را به دنبال داشته است. او امروز به بهانه همین شایعات پاسخگوی سوالات ما بود:

دوری از فوتبال و سکوت.این ماجرا تا کجا ادامه دارد؟

ترجیح داده‌ام استراحت کنم. سکوتم هم فقط به خاطر آرامش تیم پرسپولیس و هواداران عزیز است همانگونه که سه سال قبل هم که از پرسپولیس رفتم درباره این تیم حرفی نزدم و اگر جایی هم بحثی به میان آمد من شروع کننده بحث نبودم.

بحث پیشنهادات سایر باشگاه‌ها صحت دارد؟

همانطور که گفتم ترجیح می‌دهم استراحت کنم.

نتایج اخیر پرسپولیس را دنبال می‌کنید؟

برای پرسپولیس و هوادارانش بهترین‌ها را آرزو دارم.

عدم پیگیری مطالبات‌تان باعث شده که شایعاتی رقم بخورد. مثلا امروز یکی از روزنامه‌ها نوشته بود شما پول‌تان را اول فصل دریافت کرده‌اید و طلبی ندارید به همین دلیل هم پیگیری نمی‌کنید؟

اتفاقا همین نیم ساعت پیش با وکیلم در رابطه با همین مطلب که در یک روزنامه منتشر شده صحبت کردم. انگار برخی می‌خواهند از سکوتم سوءاستفاده کنند. همین فردا علیه این روزنامه که قبلا هم سابقه محکومیت توسط من را داشته است که در همان زمان با وساطت برخی دوستان رضایت دادم شکایت خواهم کرد تا شایعه‌سازان بدانند هرکس به دنبال بیان دروغ‌گویی باشد باید در برابر قانون پاسخگو باشد. اینکه من چقدر پول گرفته‌ام در باشگاه به طور شفاف مشخص است. من هنوز بابت فصل قبلم طلب دارم اما یک کلام حرف نزده‌ام آن وقت می‌نویسند پول این فصلم را هم ابتدای فصل گرفته‌ام. امیدوارم برای این حرف‌هایشان سند و مدرک داشته باشند چون اصلا کوتاه نخواهم آمد. من برای رسانه‌ها احترام خاصی قائلم اما این نوع نشر اکاذیب فقط علیه من نیست بلکه باعث می‌شود بازیکنانی که با من کار می‌کردند هم تصور کنند من پولم را گرفته‌ام. این عین ناجوانمردی است.

چرا پاسخ تماس‌های سیاسی را نداده‌اید؟

ایشان نگفته من پاسخ تماس‌هایش را نداده‌ام، بلکه اعلام کرده که وقتی برای جلسه تعیین نکرده‌ام. در شرایط فعلی که باشگاه مسائل مهم‌تری دارد ترجیح داده‌ام دنبال این موضوع نباشم. در همان جلسه‌ای که با نماینده من هم داشته‌اند گفته شده که نه دنبال شکایت هستم و نه برای توافق شرط خاصی دارم. همان جا هم کلیات مشخص شده است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها