jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۱۴۶۳   ۰۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۹

جام جم ورزشی: دیدار تراکتورسازی و سپاهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تساوی مدعیان تراکتورسازی و سپاهان/ خطیبی همچنان در صدر

به گزارش جام جم ورزشی، دیدار تراکتورسازی و سپاهان از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی یک بر یک به پایان رسید. گل نخست را در این دیدار محمدرضا خلعتبری در دقیقه 48 به ثمر رساند و پس از این گل شاگردان خطیبی فشار زیادی روی دروازه سپاهان ایجاد کردند تا کار را به تساوی بکشانند. فشار آنها در دقیقه 70 جواب داد و روی گل به خودی‌ای که سپاهانی به ثمر رساندند، به یک امتیاز ارزشمند این دیدار دست پیدا کردند.

تراکتورسازی با این تساوی به صدرنشینی خود ادامه داد.

در دیگر دیدارهای امروز فولاد و نفت به تساوی دو بر دو رضایت دادند و پیکان نیز با حساب دو بر یک پدیده را از پیش رو برداشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر