jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۷۱۹۷۷۸   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۰

نمایش «آرامسایش» نوشته و کارگردانی محمد حاتمی با بازی بازیگرانی چون بهنوش بختیاری و پژمان جمشیدی از نیمه دوم مهرماه اجرای خود را در تالار شمس آغاز خواهد کرد.

بازی بهنوش بختیاری و پژمان جمشیدی در نمایش «آرامسایش»
محمد حاتمی سرپرست گروه تئاتر «جم» قرار است از هفته دوم مهرماه نمایش «آرامسایش» را در تالار شمس (اکو) روی صحنه ببرد. بهنوش بختیاری و پژمان جمشیدی بازیگران این اثر نمایشی هستند.
همچنین محمد حاتمی علاوه بر نگارش و کارگردانی این نمایش در آن به ایفای نقش نیز می پردازد. دراماتورژی این اثر را آرش پارساخو انجام می دهد و قرار است یک گروه موسیقی راک نیز به طور زنده در اجرا، گروه را همراهی کنند. «آرامسایش» که فضایی کمیک و موزیکال دارد، مروری است بر احوال و حالات انسان. انسانی که در گذر زمان با خود روبرو می شود و سعی دارد در ازدحام و هجوم جامعه ماشین‌زده امروز و فردا خود را وارهاند و به حقیقت خود دست یابد. روح الله کمانی، علیرضا مهران، الهام دهقاتی و عماد سالکی دیگر بازیگران «آرامسایش» را تشکیل می دهند.
دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از فواد خراباتی دستیار کارگردان و برنامه ریز، سارا شاهرودیان منشی صحنه، آوا فیاض مدیر تبلیغات و روابط عمومی و بابک برزویه عکاس. حاتمی در بهار 92 و 93 نمایش «سه گانه اورنگ» را به ترتیب در تماشاخانه ایرانشهر و شهر رشت به صحنه برده بود که این اثر نمایشی در زمان اجرا با استقبال مخاطبان نیز روبرو شد. (خبرگزاری مهر)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر