jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۸۹۳۵ ۲۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۱

جام جم ورزشی: روز سوم مهرماه برای پرسپولیس به خاطر تولد علی پروین روز مهمی است که در این روز تیم درخشان به مصاف استقلال خوزستان می رود.

هدیه جذاب درخشان برای 3 پرسپولیسی

پرسپولیس بعد از یک برد و یک مساوی با سرمربیگری حمید درخشان روز پنجشنبه سوم مهرماه در تهران به مصاف استقلال خوزستان می‌ رود.

روز سوم مهرماه برای پرسپولیس به خاطر تولد علی پروین روز مهمی است. در واقع چند روز اول مهرماه برای پرسپولیس با تولد چند ستاره مهم همراه است.

اول مهر (سه شنبه) تولد انصاری فرد است و او 53 ساله می‌ شود، دوم مهر (چهارشنبه) تولد محمود خوردبین است و او 66 ساله خواهد شد و بالاخره سوم مهرماه (پنجشنبه) که روز بازی سرخپوشان است، پرسپولیس به مصاف استقلال خوزستان می‌ رود.

این هفته برد پرسپولیس برابر استقلال خوزستان ضمن آنکه سرخپوشان را 15 امتیازی کرده و به بالای جدول برمی گرداند، می‌تواند یک هدیه جذاب برای پروین و خوردبین باشد.(ورزش 3)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر