جام جم ورزشی: ایجاد تغییر در بدنه باشگاه پرسپولیس به لحاظ مالی برای بازیکنان پر از سود بود و حساب آنها کمی پربار شد تا پرسپولیسی ها به دنبال مطالبات گذشته شان بروند.
کد خبر: ۷۱۷۳۳۰
پرسپولیسی‌ها به دنبال زنده کردن اتومبیل‌های گرانقیمت خود

از ابتدای هفته جاری، چند تن از بازیکنان پرسپولیس که از فصل قبل در این تیم فعالیت می کنند، برای زنده کردن بخشی از مطالبات شان به دفتر پرسپولیس رفتند تا با سرپرست جدید باشگاه مذاکره کنند. بخش باقیمانده از طلب بازیکنان، همان اتومبیل های گرانقیمتی است که سند ندارد و به همین علت، بازیکنان نمی توانند با آن در شهر تردد کنند. از این رو محمد نوری، علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر و چند بازیکن دیگر که به دنبال زنده کردن پول خود بودند به دیدار منتقمی رفتند. قرار شده به زودی تکلیف آنها مشخص شود. یا اتومبیل های گرانقیمت شان سند می خورد و یا به ازای آن، پول می گیرند. بد نیست بدانید روز چهارشنبه هفته قبل که علی دایی از سوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برکنار شد، مبلغی از پول بازیکنان به حساب شان آمد تا ثابت شود به محض ایجاد تغییرات در بدنه باشگاه، بازیکنان با سود مالی مواجه شده اند.
همچنین رضا محمدی دروازه بان فصل گذشته این تیم که حالا در نفت مسجدسلیمان بازی می کند به همراه مجتبی شیری کاپیتان اسبق این تیم در راهروهای باشگاه پرسپولیس تردد می کنند تا شاید به پول شان برسند.

خبرآنلاین

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها