jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۷۲۲۷   ۲۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۷

جام جم ورزشی: رئیس کمیته نظارت، بازرسی و ارزشیابی سازمان لیگ،گفت: سرمربی استقلال بداند که اظهارات من غیرمسئولانه نیست و کاملاً مسئولانه است.

انتقاد حجت الاسلام علیپور از سرمربی استقلال

حجت‌الاسلام علیرضا علیپور در مورد اینکه امیر قلعه‌نویی از او انتقاد کرده و گفته شما که مسئولیتی ندارید چرا مصاحبه می‌کنید،گفت:خدمت آقای قلعه‌نویی عرض کنم که ما بحث دو نفره و شخصی با ایشان نداریم،من امیدوارم روند موفقیت‌های استقلال ادامه پیدا کند اما برای اطلاع او عرض می‌کنم که من هم فصل پیش مسئولیت داشتم و هم در این فصل مسئولیت دارم و رئیس کمیته نظارت، بازرسی و ارزشیابی سازمان لیگ هستم.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه هیأت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید نظارت ویژه‌ای بر لیگ داشته باشم تا از صیانت و سلامت آن محافظت کنم. در خصوص پرونده مورد نظر قلعه‌نویی وظیفه‌ای دارم،اینکه کمیته اخلاق فدراسیون از ارکان قضایی فدراسیون است و اگر در مورد رأی خود دقیق تصمیم نگیرد این تصمیمات باعث می‌شود به نحوی در آینده سلامت مسابقات خدایی ناکرده،مخدوش جلوه داده شود بنابراین وظیفه داریم طبق شرح وظایفامان تذکرات لازم را بدهیم.

علیپور تصریح کرد: خدمت آقای قلعه‌نویی می‌گویم که اظهارت من کاملاً مسئولانه است نه غیرمسئولانه. ضمن اینکه ما هیچگاه حق نداریم خارج از وظایمان مطالبی را بگوییم که باعث برهم خوردن آرامش تیم‌ها شود. از قلعه‌نویی هم تعجب می‌کنم که می‌خواهد شکست استقلال مقابل نفت را به این مسائل مرتبط کند، استقلال در کمال آرامش برخلاف پرسپولیس کارش را می‌کند و ما هم برای استقلال و پرسپولیس و سایر تیم‌ها آرزوی موفقیت می‌کنیم.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها