مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون درباره دیدار جمعی از هنرمندان با مقام معظم رهبری در بیمارستان که وی نیز در این جمع حاضر بود، گفت: صحبتی که با ایشان داشتم خصوصی بود و به شکل عمومی مطرح نشد.
کد خبر: ۷۱۶۵۲۱
مهران رجبی: حضورم در بیمارستان موجب خنده رهبر انقلاب شد

وی ادامه داد: در آنجا باید به نوبت می‌رفتیم و من هم انفرادی به حضور ایشان رفتم. ایشان بنده را که دیدند خندیدند که شاید به خاطر سابقه طنز من است، شعف را در چشم‌های ایشان دیدم که خیلی مسرور شدم.

رجبی افزود: ایشان در سخنانی کوتاه فرمودند :«بازی شما را دوست دارم و خیلی طبیعی بازی می‌کنید»، این جمله کامل ایشان بود و بنده هم آرزوی سلامتی برای ایشان کردم و گفتم:«خدا سایه شما را بالای سر من و امت حفظ کند

وی در پاسخ با این سوال که آیا این نخستین دیدار شما با مقام معظم رهبری بود؟ گفت: بله این اولین دیدارم با ایشان بود و توانستم روبوسی کنم؛ من با آقایان سیروس مقدم، جواد عزتی، محمدحسین لطیفی و فرهاد قائمیان با هم رفتیم و هر کدام به صورت انفرادی با ایشان به صحبت پرداختیم. (فارس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
سید نقی نبوی
United States
۱۸:۵۶ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۳
۰
۰
با سلام و تشكر فراوان از شما.با آرزوی سلامتی عاجل برای آقا و مریدمان مقام معظم رهبری.بنده یه بسیجی عاشق رهبر و ولایت از شهرستان بهشهر هستم یهسوالی داشتم چرا فقط اشخاص معروف می توانند آقا را زیارت كنند ما كه چشم و چراغ و امید زندگی مان سلامتی وجود مبارك آقا می باشد چرا نمی توانیم حتی یك لحظه به مرادمان برسیم واقعا الآن دارم با اشك این متن را می نویسم خواهش می كنم هر كس میتونه كاری برای این دل غمگینم بكنه.اجرش با جدمان آقا امام زمان(ع)

نیازمندی ها