jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۶۰۸۸   ۲۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۳

جام جم ورزشی: در جریان نیمه دوم دیدار نفت و استقلال یکی از هواداران که توسط نیروی انتظامی دستگیر شده بود از دست آنها فرار کرد و مامور نیروی انتظامی به دنبال او دوید.

از درگیری هواداران استقلال و دستگیری یک تماشاگر تا اعتراض به منصوریان

در ابتدای نیمه دوم دیدار تیم‌های نفت و استقلال بین تماشاگران آبی‌پوش درگیری به وجود آمد که ماموران انتظامی وارد ماجرا شدند، اما حضور آنها هم باعث نشد تا درگیری تمام شود و هواداران با ماموران هم درگیر شدند. پس از این ماجرا ماموران انتظامی یکی از تماشاگران را دستگیر کردند که او از دست ماموران فرار کرد و این موضوع باعث شد تا ماموران به دنبال او در ورزشگاه بدوند.

* هاشم‌بیک‌زاده از ناحیه بینی دچار آسیب‌دیدگی شده بود که به این دلیل در دقیقه 55 جای خود را به محمدرضا خرسندنیا داد.

* هنگامی که داور در یک صحنه به سود نفت پشت محوطه جریمه استقلال خطا اعلام کرد امیر قلعه‌نویی به شدت نسبت به تصمیم داور اعتراض کرد.

* هنگامی که آندرانیک تیموریان مصدوم شده بود علیرضا منصوریان به سمت او رفت و او را در آغوش گرفت. مهدی کریمیان جایگزین تیموریان شد.

* اسکوربورد ورزشگاه تعداد تماشاگران حاضر را 10800 نفر اعلام کرد.

* هنگامی که پژمان نوری نتوانست توپی را کنترل کند و از زیر پاهایش به اوت رفت، امیر قلعه‌نویی به شدت به او اعتراض کرد و سر او فریاد زد.

* یکی از هواداران استقلال توسط ماموران دستگیر شد.

* داور مسابقه به علت وقت‌کشی به وحید امیری کارت زرد نشان داد.

* در صحنه‌ای که تیم فوتبال نفت توانست به گل دوم خود برسد بازیکنان استقلال اعتراض داشتند که داور پیش از گل خطای بازیکنان نفت را نگرفته است.

* تماشاگران استقلال پس از دریافت گل دوم این تیم ورزشگاه را ترک کردند.

* علیرضا منصوریان هم پس از زدن گل دوم نفت باز هم خوشحالی نکرد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها