jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۵۵۰۹   ۱۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۸

وقتی ستاره سوئدی ها قد ستاره اتریش را به تمسخر می گیرد

محرومیت در انتظار زلاتان ابراهیموویچ

جام جم ورزشی: زلاتان ابراهیموویچ به دلیل خطایی که در دیدار اتریش و سوئد در مقدماتی یورو 2016 روی ستاره اتریشی ها انجام داد با محرومیت مواجه خواهد شد.

محرومیت در انتظار زلاتان ابراهیموویچ

به گزارش جام جم ورزشی ، ابراهیموویچ در یکی از دقایق این بازی با آرنج به صورت آلابا ستاره اول اتریشی ها کوبید. سرمربی اتریش نسبت به این موضوع اعتراض شدیدی کرده است و اکنون خبر می رسد که یوفا پس از بررسی جنبه های مختلف این خطا در نهایت درباره محرومیت و یا جریمه زلاتان تصمیم گیری می کند.

البته شایعه عجیبی به وجود آمده بود مبنی بر اینکه چهل جلسه محرومیت در انتظار زلاتان است. وی درباره این شایعه و خطایی که بر روی آلابا کرد گفت: من 1.95 قد دارم و آلابا هم نمی دانم، 1.5 یا 1.60 قدش است. این اختلاف قامت مهمترین دلیل برخورد آرنجم با صورت او بود. همین و بس.داور هم بهترین تصمیم را گرفت. 40 بازی محرومیت برای من ؟ حتما شوخی می کنید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر