jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۵۱۵۷   ۱۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی: تصاویری از نوجوانی تا میانسالی یکی از اسطوره های محبوب فوتبال دنیا را اینجا ببینید.

اسطوره محبوب، از نوجوانی تا میانسالی+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روبرتو باچو یکی از محبوب ترین و برترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایتالیاست. او در باشگاه هایی نظیر برشا، اینتر، بولونیا، میلان، یوونتوس، فیورنتینا و ویچنزا بازی کرده و علاوه بر آن 56 بار برای تیم ملی ایتالیا به میدان رفته است.

باجو در تیم ملی با فراز و فرود بسیاری روبرو بود. نخستین بار در سال 1988 پیراهن آتروزی را بر تن کرد اما پس از جام جهانی 1994 آمریکا به خاطر اختلاف با آریگو ساکی از تیم ملی کنار ماند. او بار دیگر در مقاطعی به تیم ملی دعوت شد اما دیگر آن باجویی نبود که همه انتظارش را داشتند. او در جام جهانی 1998 نیز به میدان رفت و توانست برای آتزوری 2 گل هم به ثمر برساند. باجو در 28 آوریل 2004 در یک بازی دوستانه در اسپانیا با شماره 10 تیم ملی ظاهر شد و سپس خداحافظی کرد.

تصاویری از این اسطوره تکرار نشدنی می بینید، از زمانی که نوجوانی 19 ساله بود تا اکنون که 47 سال دارد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها