jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۴۱۴۱   ۱۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۰

جام جم ورزشی: رییس فدراسیون فوتبال گفت : قرارداد ارسالی کروش اصلاح و مجددا برای او فرستاده شده است و اگر کی روش قبول کند این هفته امضا می کنیم.

کفاشیان : قرار نیست فقط حرف، حرف کروش باشد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،علی کفاشیان درمورد آخرین وضعیت کروش گفت : وی با داشتن وکلای بسیار حرفه ای و کاربلد قراردادهای مختلفی را برای ما آورد ولی فدراسیون بعد از بررسی مواردی را تعدیل کرد .

رییس فدراسیون فوتبال درمورد موارد اختلافی در قرارداد کروش افزود : مبالغ سرجای خودش هست ولی مواردی وجود دارد که ما قبول نکرده ایم مثلا کروش گفته است اگر پول من دیر پرداخت شود باید بهره آن را بدهید که از نظر ما قابل قبول نیست یا تمایل دارد اگر اختلافی پیش آمد دادگاه های حقوقی خارج از کشور به آن رسیدگی کنند که بازهم نظر ما این بود که مرجع رسمی فیفا و دادگاه های داخلی مرجع صالحه هستند یا کروش می گوید درصورت فسخ قرارداد وی پولش را تا آخر بگیرد که بازهم مورد نظر ما نیست. در نهایت تلاش کروش و وکلای او بر این است که قرارداد به نفع آنها بچربد ولی فدراسیون معتقد است همه چیز باید متعادل باشد.

کفاشیان در مورد مبلغ قرارداد کروش گفت :دستمزد او و دستیارانش سالیانه دو و نیم میلیون دلار بود که همین میزان را در قرارداد فعلی حفظ کردیم ولی تعداد دستیارانش کم شده است و باید از مربیان ایرانی هم بهره بگیرد .

رییس فدراسیون فوتبال افزود: البته متن قرارداد جدید را کروش هنوز ندیده است و با آن چیزی که خودش فرستاده است تفاوت زیادی دارد .ما قرارداد را فرستاده ایم و ممکن است قبول نکند و نیاید. قطعا کروش باید با فدراسیون هماهنگ باشد و اینطور نیست که فقط حرف حرف کروش باشد الان برگشتن او دست فدراسیون است .

کفاشیان در مورد دخالت وزارت ورزش وجوانان در قرارداد کروش گفت : نه وزارت و نه شخص وزیر تا الان در مورد کروش چیزی به من نگفته اند و فدراسیون مستقلا در مورد کروش تصمیم می گیرد .

رییس فدراسیون فوتبال در مورد احتمال بازگشت کروش به تیم ملی فوتبال ایران گفت : تصور می کنم ، بازگردد. چون پیشنهادی بهتر از ایران ندارد وگرنه آن را عملی می کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها