jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۳۷۰۳   ۱۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۹

جام جم ورزشی: دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز عصر روز جمعه با نتیجه سه بر یک به سود تیم فوتبال تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی تهران به پایان رسید.

وضعیت علی دایی در بازی با تراکتور+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، علی دایی شاید در این بازی یکی از عصبانی ترین چهره های داخل استادیوم پیر آزادی بود. او دیشب در حالی که تیمش با یک گل از تراکتورسازی پیش بود در نهایت با در یافت سه گل نتیجه را به حریف آذری خود واگذار کرد.

واکنش های عجیب دایی در این دیدار دیدنی بود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها