jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۱۳۳۸۶   ۱۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۹

فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران از برخورد با بیش از 160 نمایشگاه متخلف اتومبیل در اجرای طرح‌ برخورد با تخلفات خودروها در حریم پیاده‌روها خبر داد.

برخورد پلیس با 160 نمایشگاه اتومبیل متخلف

سرهنگ سعید سپهری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این طرح با بیان اینکه از حدود سه ماه پیش طرح برخورد با افراد و مشاغل متخلف که اقدام به اشغال حریم پیاده روها کرده بودند آغاز شده و همچنان ادامه دارد گفت: تا کنون این طرح در بخش‌های شمالی، شمال غرب و شمال شرق پایتخت اجرا شده است.

وی افزود: در آخرین اقدام، این طرح در محدوده میدان امامت اجرا شد که طی آن با بیش از 25 نمایشگاه متخلف برخورد شده و خودروهایی که در حاشیه خیابان متوقف شده بودند به پارکینگ انتقال داده شدند.

فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران با اشاره به انتقادات متعدد مردم از این اقدام صنوف متخلف، گفت: با همکاری شهرداری و اداره اماکن طرح مشترکی را در این خصوص آغاز کرده و هم اکنون نیز در حال اجرای آن هستیم.

سپهری با بیان اینکه پیش از این طی چندین مرحله به مالکان این صنوف نسبت به رفع سدمعبر هشدار داده شده بود، گفت: از یک ماه قبل نیز در این مناطق بنرهای اطلاع رسانی نصب شده و بروشورهایی نیز میان صنوف توزیع شده بود تا نسبت به رفع سدمعبر در خیابان‌ها و پیاده‌روها اقدام کنند؛ اما متاسفانه تعدادی از آنها بدون توجه به تذکرات پلیس همچنان اقدام به مسدود کردن پیاده رو و و پارک کردن خودروها در حریم خیابان و پیاده رو شده بودند.

وی اضافه کرد: سرانجام پس از بی توجهی برخی از صنوف به هشدارها، عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی،‌ شهرداری و کلانتری محل به وسیله جرثقیل این خودروها را به پارکینگ منتقل کردند.

فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران با اشاره به روندی که صاحبان صنوف برای تحویل خودروهایشان باید انجام دهند گفت: این خودروها به پارکینگ منتقل می‌شوند .

سپهری با بیان اینکه این اقدام پلیس موجب رضایت شهروندان شده است گفت: هم اکنون در خیابان‌های شهید بهشتی و مطهری این طرح اجرایی شده و دیگر سدمعبری از سوی نمایشگاه‌داران اتومبیل در این مناطق به چشم نمی‌خورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها