jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۲۸۷۳   ۱۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۱

جام جم ورزشی: داریوش ارجمند به عنوان مشاور فرهنگی باشگاه استقلال منصوب شد.

یک هنرپیشه مشاور فرهنگی باشگاه استقلال شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، در جلسه صبح امروز باشگاه استقلال که با حضور افشارزاده، داریوش ارجمند، محسن خدایی و امیر عرب برگزار شد، داریوش ارجمند به عنوان مشاور فرهنگی باشگاه استقلال انتخاب شد.

در این جلسه داریوش ارجمند سخنان خود را خطاب به افشارزاده این گونه آغاز کرد: بسیار خوشحال هستم که در اینجا حضور دارم. شما رستم ورزش ایران هستید و همیشه در تمامی سمت هایی که حضور داشتید عملکرد بی نظیری داشتید. حضور شما برای باشگاه استقلال یک افتخار است و تمامی کسانی که اخبار استقلال را پیگیری می کنند عملکرد عالی شما را می بینند. شما فردی خالص هستید و می دانم که با خودتان برای انجام امور عهد بسته اید و هیچ چشم داشتی ندارید.

افشارزاده نیز با ابراز خوشنودی از حضور داریوش ارجمند در کنار مجموعه استقلال گفت: داریوش ارجمند مردی با چهره زیبای ظاهری و درونی، بزرگمردی پاک و هنرمندی توانا، خالق فیلمهای قرآنی و خلق و خوی انسانی است. من همیشه سعی می کنم با احساس کار کنم. از سالهای پیش ورزشی بودم و با ورزشکاران دوست هستم. برای آمدن به استقلال هم زمانی که به من تکلیف شد قبول کردم و برای همین با تمام وجود کارهایم را انجام می دهم. شکر خدا هیات مدیره خوبی داریم که همیشه همراه ما هستند و عملکردشان همیشه مفید و مثبت بوده است. البته در این مدت نا ملایماتی دیده ایم مانند زمانی که از امیر قلعه نویی تقدیر کردیم اما بعضی ها به شکلی بدی آن را بازتاب دادند.

ارجمند در پاسخ به این صحبتهای افشارزاده گفت: در این راه مسائل آزار دهنده زیاد است اما می دانم که شما مدیری با دل بزرگ هستید. همینطور امیر قلعه نویی که مرد یگانه ی فوتبال ایران است و کارنامه ی قابل دفاعی دارد و می دانم او هم بی چشم داشت و فقط برای استقلال تلاش می کند. من شما را مدیری می شناسم که کار خود را بلد است و از مهره های خود مانند یک شطرنج باز به خوبی استفاده می کند. شما با انتخاب قلعه نویی در استقلال همدلی ایجاد کردید و این موضوعی است که هواداران آن را می بینند. امیر قلعه نویی فردی است که مورد عنایت خداوند است و مطمئنا هیچ کس نمی تواند اندازه ی زحمتهای او از وی تقدیر کند.

افشارزاده در بخش پایانی صبحتهای خود گفت: ما روزنامه نگاران و منتقدان را وجدان بیدار جامعه می دانیم. در 50 سالی که در ورزش هستم به آنها احترام گذاشته ام و همواره به نقدهای آنها گوش می کنیم. در ورزش کشور باید به مسائل برون مرزی توجه کنیم فقط نگاه داخلی نداشته باشیم. در کشورهای دنیا برای ورزش خرج می کنند و هیچ کس هم اعتراضی نمی کند اما در کشورمان این موضوع همیشه بزرگ نمایی می شود. همچنین اخلاق از موضوعاتی است که باید به آن توجه کرد و البته باید بدانیم که این موضوع کاری کوتاه مدت نیست و باید در بلند مدت به آن رسیدگی کرد. ما باید مشکلات را شناسایی کنیم و با مطالعه بر روی علت‌ها و معلول ها و دسته بندی آنها بتوانیم این معضل را حل کنیم.

داریوش ارجمند در پایان و با تشکر از میزبانی افشارزاده و اقدامات بی سابقه و بی نظیر او و با تبریک موفقیتهای تیم والیبال گفت: ورزش کشورمان حرفه ای شده است و در ورزش حرفه ای پول حرف اول را می زند. امیدوارم این جو که بر علیه فوتبالیستها به وجود آمده است تمام شود زیرا با تلاشی که آنها می کنند و مبالغی که می‌گیرند زحماتشان جبران نمی شود.

در پایان افشارزاده با اعطای نشان یادبود و حکمی از زحمات داریوش ارجمند قدردانی کرد و او را به سمت مشاور فرهنگی خود منصوب کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها