jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۲۸۱۷   ۱۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۱

جام جم ورزشی: بلیت مسابقه پرسپولیس ـ تراکتورسازی تبریز، حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر جمعه ۱۴ شهریور به صورت اینترنتی به فروش خواهد رسید.

بلیت‌فروشی پرسپولیس ـ تراکتورسازی، فقط اینترنتی

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، در این مراسم از دو خودرو مدیران خودرو رونمایی خواهد شد که یکی از این خودروها بین تماشاگرانی که کارت عضویت هوشمند داشته و بلیت الکترونیک خود را از طریق اینترنت خریداری کرده‌اند قرعه کشی‌ و اهدا می‌شود.

علاقمندان برای خرید بلیت بازی های این ورزشگاه می توانند ازطریق سامانه www.footballeticket.ir به 2 روش زیر خریداری کنند:

1- با استفاده از کارت ملی

2- با استفاده از کارت عضویت الکترونیک

تاکید می شود، هیچگونه بلیتی در ورزشگاه فروخته نخواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها