jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۲۸۱۵   ۱۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۱

جام جم ورزشی: مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: من سن و سال کمی ندارم و هر چقدر هم خوب باشم نمی توانم در تیم ملی برزیل باشم.

علاقه یک خارجی برای حضور در تیم ملی فوتبال ایران

لوسیانو پریرا، مهاجم سپاهان که از فولادخوزستان به این تیم آمد نکات جالبی را درباره ارتباطش با ایران و ایرانی ها بیان کرده است ...

فرهنگ کشورتان جالب است

قبل از آمدن به ایران اصلا کشور شما را نمی شناختم فقط می دانستم که ایران در قاره آسیاست اما وقتی به ایران آمدم تعجب کردم که چه کشور خوبی دارید و مردم شما تا چه حد با فرهنگ هستند، باورم نمی شد خوزستانی ها این همه عاشق فوتبال باشند و تصور نداشتم که فرهنگ هر شهر شما با شهرهای دیگرتان متفاوت است. مردم اصفهان یک فرهنگ جذاب و کاملا متفاوتی با اهوازی ها داشتند ...

2گل به نیلسون می زنم

با نیلسون در بین برزیلی هایی که سالیان اخیر در کشور شما بودند ارتباط بیشتری دارم و هر فصل 2گل به او می زنم. البته این ادعا بیشتر، کری است، بین ایرانی ها هم با بختیار و شریفات بیشتر دوست هستم.

دوست دارم ایرانی شوم

من سن و سال کمی ندارم و هر چقدر هم خوب باشم نمی توانم در تیم ملی برزیل باشم، اما اگر فدراسیون فوتبال ایران، پیشنهاد دهد که تحت تابعیت کشور شما قرار گرفته و برای تیم ملی شما بازی کنم حتما به آن فکر خواهم کرد.

تمام تمرکزم روی سپاهان است

اصفهان، گرمای اهواز را ندارد، امروز بازیکن باشگاه بزرگ سپاهان هستم، نه به فولاد اهواز فکر می کنم نه به استقلال و پرسپولیس، تنها چیزی که به آن فکر می کنم موقعیت سپاهان است و تمام تمرکزم را هم روی سپاهان گذاشته ام و علاقه ای به صحبت درباره سایر تیم ها ندارم ...

با ادینیو رقابت می کنم

در بین بازیکنان موفق برزیلی در ایران باید بگویم فابیو جانواریو و آدریانو آلوز را ندیده ام اما شنیده ام موفق بوده اند و جالب اینکه هر 2نفر شهرت خودشان را از اهواز شروع کردند، ضمنا ادینیو و نیلسون را می بینیم و دوستشان دارم، ادینیو فرصت طلب و شوت زن است و با او برای کسب عنوان آقای گلی رقابت دارم.

ورزش سه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها