jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۲۴۹۷   ۱۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۶

جام جم ورزشی: آنخل دی ماریا بازیکن جدید منچستریونایتد فاش کرد که فصل گذشته فقط به خاطر کریستیانو رونالدو در رئال مادرید مانده است.

دی ماریا: منتظر آمدن رونالدو به منچستر هستم

به گزارش جام جم ورزشی ، دی ماریا به تازگی از رئال راهی منچستر شده است. او در گفت و گوی اخیر خود اظهار داشت: باید بگویم تنها عاملی که باعث شد من یک فصل دیگر در رئال بمانم کریستیانو رونالدو بود چون او صمیمی ترین دوست من در مادرید است. البته دیگر وقت جدایی از رئال رسیده بود و حالا خیلی خوشحالم که در منچستر هستم.

وی افزود: اینجا منتظر رونالدو می مانم. بازگشت رونالدو به منچستریونایتد بعید نیست. او دوست بسیار خوب من است و خوشحال می شوم دوباره با هم همبازی شویم و روزهای خوب را در این تیم تکرار کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها