jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۱۲۴۱۹ ۱۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۰

شرورها با شنیدن صدای گلوله تسلیم شدند

زورگیری از صاحبان دکه‎های روزنامه فروشی با چاقو

دو پسر شرور که با همکاری یکدیگر اقدام به زورگیری از صاحبان دکه‌های روزنامه فروش می‌کردند، از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

زورگیری از صاحبان دکه‎های روزنامه فروشی با چاقو

شب گذشته، ساعت 22 و 30 دقیقه در آدرس خیابان ولیعصر بالاتر از ظفر ماموران گشت انتظامی کلانتری گاندی هنگام گشت زنی بودند که مشاهده می‌کنند راکب و ترک نشین یک دستگاه موتور سیکلت قصد زورگیری از صاحب دکه روزنامه فروشی را دارند.

به دنبال این موضوع مأموران قبل از هرگونه اقدامی از سوی دو پسر شرور برای دستگیری آنان وارد عمل شده که متهمان به محض مشاهده ماموران فرار را بر قرار ترجیح داده و به سرعت متواری می‌شوند.

با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز پلیس آغاز می‌شود و در میان راه وقتی متهمان همه راه‌های فرار را به روی خود بسته می‌بینند، موتورسیکلت را رها و پیاده به فرار خود ادامه می‌دهند.

سرانجام متهمان پس از 15 دقیقه دویدن با شنیدن صدای تیر هوایی ایستاده و تسلیم ماموران می‌شوند.

متهمان پس از دستگیر بلافاصله به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های پلیسی قرار می گیرند که در خلال تحقیقات پلیسی مشخص می‌شود که متهمان که «منصور» و «سیاوش» نام دارند از اعضای باند زورگیران شبانه از دکه روزنامه فروشی‌های شمال پایتخت هستند.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس کلانتری 103 گاندی با اعلام این خبر، افزود: در بازرسی از متهمان یک قبضه چاقوی ضامن دار و یک عدد پایپ آغشته شیشه و یک عدد موبایل سرقتی کشف شد و هردو متهم پس از تشکیل پرونده برای کشف سایر جرایمشان و تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر