jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۱۹۹۳   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۲

یک مسئول فدراسیون نشین تشریح کرد

اسناد محرمانه رحمتی و کعبی علیه قلعه‌نویی

رییس کمیته اخلاقی فدراسیون فوتبال گفت: رای پرونده شکایت باشگاه استقلال تهران از مهدی رحمتی، ایمان موسوی و حسین کعبی به زودی صادر می شود.

اسناد محرمانه رحمتی و کعبی علیه قلعه‌نویی

علی اکبر محمد زاده در مورد شکایت باشگاه استقلال تهران از جواد نکونام، مهدی رحمتی، ایمان موسوی و حسین کعبی به دلیل اظهارت شان مبنی بر وجود سوء جریان در باشگاه استقلال افزود: می خواستیم هفته گذشته رای را صادر کنیم ولی به دلیل برگزاری بازی های لیگ، چند بازیکن نتواستند برای ارایه توضیحات حاضر شوند.

به گفته وی در چند روز آینده رای کمیته اخلاقی فدراسیون در مورد مهدی رحمتی، ایمان موسوی و حسین کعبی صادر می شود.

رییس کمیته اخلاقی فدراسیون فوتبال درمورد رسیدگی به شکایت استقلال از جواد نکونام نیز گفت: با توجه به این که نکونام در ایران حضور ندارد، از وی خواسته ایم اگر اطلاعاتی در مورد سوء جریان هایی که ادعا کرده است در استقلال وجود دارد، ارایه کند.

وی در مورد امکان رسیدگی غیابی به پرونده نکونام گفت: عدم حضور نکونام مانع از رسیدگی نمی شد ولی باید به وی ابلاغ کنیم.

محمد زاده در مورد ضمانت اجرایی رای صادر شده توسط کمیته اخلاقی فدراسیون گفت: کمیته اخلاقی امر به معروف و نهی از منکر نمی کند بلکه با توجه به اخلاق حرفه ای، رای صادر می کند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا رحمتی، کعبی و موسوی مدارکی دال بر اثبات ادعاهای خود ارایه کرده اند یا خیر افزود: این مساله محرمانه است و ما فقط رای را اعلام می کنیم.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر