jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۱۹۷۵   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۵

جام جم ورزشی: رئال مادرید در هفته دوم لالیگا شکست بسیار سنگینی را مقابل سوسیه داد متحمل شد.

شکست سنگین رئال مادرید در لباس دخترانه!+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی، رئال مادرید در دقایق 5 و 10توسط سرخیو راموس و گرت بیل به گل رسیدند اما در ادامه سوسیه‌داد به حملات خود ادامه داد و توسط ین‌گیو مارتینس در دقیقه 35 و زاراگوزا در دقیقه 41 گل های تساوی را وارد دروازه رئال کردند تا دو تیم با تساوی راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم زاراگوزا دوباره در دقیقه 65 گل سوم را را وارد دروازه رئال کرد تا برتری ازآن تیم میزبان شود و در دقیقه 76 نیز کارلوس ولا گل چهارم را به رئال زد تا شاگردان آنچلوتی در هفته چهارم شکست ینگینی را در غیاب کریستیانو رونالدو تجربه کند.

در دیگر بازی حساس این هفته بارسلونا میهمان ویا رئال بود و موفق شد با نتیجه یک بر صفر پیروز شود.

ساندرو در دقیقه 81 گل برتری بارسلونا را وارد دروازه حریف کرد و سه امتیار حساس را برای مردان انریکه به ارمغان آورد.

در دیگر دیدارها تیم دیپورتیو لاکرونا مقابل رایو وایکانو به تساوی 2 بر 2 رسید و الچه و گرانادا نیز به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

شکست با لباس صورتی!

رئالی ها در حالی مقابل سوسیه داد شکست خوردند که برای نخستین بار یک لباس صورتی پوشیده بودند! پیش از آغاز فصل این لباس تازه طراحی شده مادریدی ها مورد تمسخر رسانه های اسپانیای قرار گرفته بود. آنها این لباس ها را دخترانه خوانده بودند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر