jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۵۵۶   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۳

جام جم ورزشی: فرهاد مجیدی به تازگی مسافرت تفریحی خود به اسپانیا را به پایان برده و دوبی برگشته است.

حضور فعال فرهاد مجیدی در اینستاگرام+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، فرهاد مجیدی یکی از فعال ترین فوتبالیست های ایرانی در اینستاگرام است. او تقریبا هر روز یک عکس از خودش در این شبکه اجتماعی می گذارد تا هواداران پرشمارش را از آخرین شرایط خود مطلع کند. البته برخی از کاربران اینترنتی به فرهاد مجیدی بابت اینکه بیش از اندازه تصاویر خوش گذرانی هایش در دوبی و بارسلونا را به نمایش می گذارد انتقاد می کنند. به هر حال مجیدی مدام در اینستاگرام حضور دارد. عکس هایی که در زیر می بینید بخشی از عکس هایی هستند که مجیدی در این شبکه اجتماعی از خود و فرزندانش منتشر کرده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر