jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۲۷۹   ۰۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۸

جام جم ورزشی: خبر قهر کرار از حضور در تمرینات استقلال تا جایی جلو رفت که حقایقی در خصوص نحوه تمرینات وی روشن و مشخص شد.

پشت پرده غیبت جاسم کرار در تمرین استقلال

جاسم کرار بعد از هر دیدار استقلال در تمرینات این تیم حاضر نمی شود و این موضوع باعث شده است که حرف و حدیثها در خصوص وی افزایش یابد و هر بار بعد از بازیهای استقلال عنوان شود که وی قهر کرده و قرار نیست آبی ها را همراهی کند.

گفتنی است، جریان از این قرار است که کرار در تمام تمرینات بعد از بازی‌های استقلال شرکت نمی کند و این مسئله فصل قبل نیز در خصوص رحمتی اتفاق می افتاد و در حال حاضر کرار این شرایط را رقم زده است و مربیان تیم نیز به این موضوع اعتراضی ندارند و هافبک تیم نیز کار خود را انجام می‌دهد.

این در حالی است که کرار در مورد برخی مسائل در تیم استقلال شرایطی را ایجاد کرده است که بر اساس خواسته و قوانین تیمی نیست و این بازیکن بر طبق شرایط خود و خواسته هایش آنها را انجام می دهد و مسئولان نیز مشکلی با آن ندارند و اعتراضی نمی کنند.(باشگاه خبرنگاران جوان)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر