جام جم ورزشی: گابریل باتیستوتا اسطوره فوتبال آرژانتین می گوید آنقدر درد می کشد که به پزشکش گفته پایش را قطع کند.
کد خبر: ۷۱۰۷۸۱
دردهای کشنده و غم انگیز اسطوره فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، گابریل باتیستوتا یکی از گلزن ترین بازیکنان تاریخ فوتبال که اسطوره باشگاه هایی نظیر رم و فیورنتینا به شمار می رود سخت ترین روزهای زندگی خود را پس از بازنشستگی پشت سر گذاشته است. در حالی که بسیار از فوتبالیست ها پس از بازنشستگی فقط از فوتبال لذت می برند او فقط درد کشیده است. او که با گل های زیبایش معروف بود در اینباره می گوید که دردی که در این سال ها کشیده با هیچ دردی قابل مقایسه نیست. او آنقدر درد کشیده که نزد یک پزشک رفته و از او خواسته که پایش را قطع کند.

باتیستوتا به دلیل دردهای کشنده پایش هرگز نمی توانسته پایش را آزاد بگذارد و همیشه پایش باید داخل گچ و یا باند قرار می گرفت.


این اسطوره ی آمریکای جنوبی یکی از پاهای خود را در عمل جراحی به تیغ جراحان سپرد و آنطور که خود میگوید یک پایش از دیگری کوتاهتر است ولی اکنون در وضعیت بهتری قرار دارد و حتی میتواند گلف بازی کند. او در این باره میگوید:دکتر تشخیص داد که فقط پای راستم را عمل کند.مشکل من این است که الان هیچ تاندون یا غضروفی ندارم و در واقع فقط بروی استخوانهایم می ایستم که همین هم علت درد است.البته خدا را شکر از 3 سال پیش خیلی بهترم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها