jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۱۰۷۶۰   ۰۷ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۴

در پیام فرمانده کل سپاه به مردم غزه اعلام شد :

تسلیح کرانه باختری و افزایش توان موشکی مقاومت فلسطین

سرلشکر جعفری با تاکید بر استحکام‌ بخشی به سازماندهی نیروها، توسعه توان دفاعی در کرانه باختری و افزایش حجم، برد و دقت موشک‌های مقاومت فلسطین گفت: ملت ایران و سپاه بیش از گذشته شما را یاری خواهند کرد.

تسلیح کرانه باختری و افزایش توان موشکی مقاومت فلسطین

به گزارش جام جم آنلاین به نقل به سپاه نیوز ، ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در پی پیروزی مقاومت فلسطین برابر ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ 51 روزه، پیامی خطاب به مردم غزه و فرماندهان مقاومت صادر کرد که متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

... وَإِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنکَبُوتِ

مردم مظلوم غزه و فرماندهان شجاع جبهه مقاومت فلسطین!

سرانجام با مقاومت مظلومانه شما و استعانت حق تعالی، لانه‌ی عنکبوت در هم شکست. این پیروزی عظیم بر شما مبارک باد، یک افتخار بزرگ و ماندگار در تاریخ اسلام و مبارزات حق طلبانه مسلمانان که تا ابد باقی خواهد ماند.

ما در این مبارزه سخت و جانکاه، تنهایی شما را می‌دیدیم و هر آن شوق داشتیم در کنارتان با دشمنان دیرینه اسلام بجنگیم و آرزو داریم این آرمان محقق شود.

بدون تردید این مقاومت 51 روزه شما، نقطه‌ی آغازی برای فروپاشی رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی خواهد بود و می‌بایست برای این آینده‌ی روشن و نزدیک، آمادگی‌های همه جانبه را دوچندان ساخت.

امروز انقلاب شکوهمند اسلامی ما با روند شتابان خود، توجه مسلمانان عالم و آزادیخواهان جهان را به خود جلب کرد و این مقاومت و پیروزی شما عمق استراتژیک انقلاب اسلامی را در جغرافیایی گسترده‌تر افزایش داد با وجود آنکه همه تلاش دشمنان در سال‌های اخیر بر این متمرکز بود که مسلمانان انقلابی را در منطقه با هم درگیر سازد تا از شما غافل شود اما با لطف الهی و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای عزیز، این توطئه‌ی راهبردی دشمن کشف و با اعلام هوشمندانه آن جبهه انقلاب اسلامی توانست با موفقیت از آن عبور کند و فلسطین همچنان به فرموده امام خمینی کبیر (ره) پاره تن اسلام باقی بماند.

بدانید ما تا آخر، از ایمان و آرمان شما، از عزت و استقلال شما و تا آزادی کامل همه سرزمین‌تان و با حاکمیت شما بر همه فلسطین اشغالی در کنارتان خواهیم بود و از این آرمان‌های مقدس دفاع خواهیم کرد.

باید در این راه سخت و طولانی به سازماندهی نیروها استحکام بخشید، زیرساخت‌ها و توان دفاعی را هر چه بیشتر و به فرموده امام‌مان در کرانه باختری هم توسعه داد و بر حجم، برد و دقت موشک‌های خود بیفزایید و با تکیه بر قدرت لایزال الهی و تقویت معنویت در همه ابعاد، همچنان بر هدف‌ها و آرمان‌های بلند خود پافشاری کنید تا همه جهانیان بیش از پیش به حقانیت قرآن و آیات نورانی آن ایمان آورده و با همه وجود باور کنند که اگر جامعه‌ای به این دستور الهی «واعدو لهم من استعطم من قوه» عمل نمود و فشارهای دشمنان و سختی‌های مقاومت در راه خدا را تحمل کرد آن وقت وعده الهی بدون تردید محقق خواهد شد که: «ان تنصرالله ینصرکم و...».

امروز همه انقلابیون می‌دانند که باید بیش از گذشته قدرشناس مردم صبور و با ایمان غزه و همه فلسطینیان مقاوم و انقلابی باشند و بازسازی مناطق و خانه‌های آسیب‌دیده و رفاه اجتماعی مردم عزیز غزه در راس امور و پشتیبانی‌ها قرار دارد.

مطمئن باشید مردم انقلابی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانند گذشته و بیش از آن، در همه زمینه‌های دفاعی و اجتماعی، شما را یاری خواهند کرد.

ما تا آخر در کنار شما ایستاده‌ایم، علم جهاد در راه خدا را همچنان برافراشته نگاه دارید که عزت شما و همه مسلمانان در گرو این جهاد مقدس است و بدانید محو رژیم پوشالی و خونخوار صهیونیستی به یاری خداوند متعال بالاترین دستاورد پیمایش در این راه الهی است و پیروزی نهایی هم چندان دور نخواهد بود.

وما النصر إلا من عند الله العزیز الحکیم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر