jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۳۴۲   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۷

جام جم ورزشی: برخی بازیکنان پرسپولیس از اینکه بین آنها و مدافع کاستاریکایی تفاوت هایی وجود دارد، ناراحت و شاکی هستند.

اعتراض پنهانی بازیکنان پرسپولیس به قرارداد اومانا

این روزها جو داخلی پرسپولیس اصلا جالب نیست. از یک سو عدم نتیجه گیری و بازی ضعیف بازیکنان، تیم را آزار می دهد و از طرف دیگر مساله هواداران و رسانه ها نسبت به شرایط پرسپولیس انتقادهای سرسختانه ای دارند. در کنار این مسائل، یکی از مهم ترین اتفاقات، بحث اختلاف نظر بازیکنان بر سر قرارداد مایکل اومانا مدافع کاستاریکایی و جدید پرسپولیس است. تعدادی از بازیکنان که از فصل گذشته مطالباتی دارند، به صورت مخفیانه این روزها به مسئولان باشگاه اعتراض می کنند چرا که معتقدند مدیریت پرسپولیس بین بازیکنان داخلی و خارجی، تفاوت های زیادی قائل است.

اومانا برای پیوستن به پرسپولیس، 4 قانون این باشگاه را شکست: اول اینکه مالیات قراردادش را برعهده باشگاه گذاشت و خودش از این قاعده مستثنی است. دوم، ماجرای عدم شفافیت در قراردادش بود که هنوز هیچ کس رقم دقیق آن را نمی داند. ماجرای سوم مربوط به بستن قرارداد، بالاتر از سقف مجاز است. 350 تا 400 هزار دلار، مبلغ اولیه قرارداد خوانده شده که با این رقم، اومانا برعکس بازیکنان دیگر، بیش از یک میلیارد تومان از باشگاه پرسپولیس می گیرد و در نهایت اینکه او 30 درصد قراردادش را همان روز اول دریافت کرده است. حالا همین موضوع باعث شدت یافتن اختلافات بین بازیکنان و اومانا شده است.(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر