jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۳۴۲   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۷

جام جم ورزشی: برخی بازیکنان پرسپولیس از اینکه بین آنها و مدافع کاستاریکایی تفاوت هایی وجود دارد، ناراحت و شاکی هستند.

اعتراض پنهانی بازیکنان پرسپولیس به قرارداد اومانا

این روزها جو داخلی پرسپولیس اصلا جالب نیست. از یک سو عدم نتیجه گیری و بازی ضعیف بازیکنان، تیم را آزار می دهد و از طرف دیگر مساله هواداران و رسانه ها نسبت به شرایط پرسپولیس انتقادهای سرسختانه ای دارند. در کنار این مسائل، یکی از مهم ترین اتفاقات، بحث اختلاف نظر بازیکنان بر سر قرارداد مایکل اومانا مدافع کاستاریکایی و جدید پرسپولیس است. تعدادی از بازیکنان که از فصل گذشته مطالباتی دارند، به صورت مخفیانه این روزها به مسئولان باشگاه اعتراض می کنند چرا که معتقدند مدیریت پرسپولیس بین بازیکنان داخلی و خارجی، تفاوت های زیادی قائل است.

اومانا برای پیوستن به پرسپولیس، 4 قانون این باشگاه را شکست: اول اینکه مالیات قراردادش را برعهده باشگاه گذاشت و خودش از این قاعده مستثنی است. دوم، ماجرای عدم شفافیت در قراردادش بود که هنوز هیچ کس رقم دقیق آن را نمی داند. ماجرای سوم مربوط به بستن قرارداد، بالاتر از سقف مجاز است. 350 تا 400 هزار دلار، مبلغ اولیه قرارداد خوانده شده که با این رقم، اومانا برعکس بازیکنان دیگر، بیش از یک میلیارد تومان از باشگاه پرسپولیس می گیرد و در نهایت اینکه او 30 درصد قراردادش را همان روز اول دریافت کرده است. حالا همین موضوع باعث شدت یافتن اختلافات بین بازیکنان و اومانا شده است.(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر