jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۹۶۶   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۷

ادبیات عجیب پیشکسوت پرسپولیس

عمه من هم می توانست قهرمان جام حذفی شود!

جام جم ورزشی: بهروز رهبری فرد باز هم با ادبیاتی جدید علیه پرسپولیس صحبت کرده است.

عمه من هم می توانست قهرمان جام حذفی شود!

به گزارش جام جم ورزشی، بهروز رهبری فرد که سابقه ای طولانی درباره صحبت کردن درباره تیم خودش دارد با انتقاد از مربی گری علی دایی و آخرین قهرمانی پرسپولیس که با همین مربی حاصل شد می گوید: علی دایی قهرمانی جام حذفی را آورده که عمه من هم می توانسته بیاورد!

رهبری فرد چاره پرسپولیس را اخراج دایی می داند. وی گفت: همه جای دنیا وقتی تیمی نتیجه نمی گیرد مربی را تغییر می دهند تا به تیم شوک وارد شود. به نظر من دایی باید اخراج شود. او سال قبل هم با آن همه ستاره نتیجه نگرفت. امسال هم که شرایط بحرانی است. این نشان می دهد که دایی مربی خوبی نیست، پس باید اخراجش کنند

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها