jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۹۶۰   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۹

جام جم ورزشی: رضا نوروزی مهاجم پرسپولیس تقریبا تا آخر فصل نمی تواند سرخپوشان را در لیگ همراهی کند.

نوروزی از پرسپولیس کنار گذاشته می شود

البته تیم پزشکی باشگاه پرسپولیس در همان روزهای اول مصدومیت رضا نوروزی، موضوع را ساده کرد و دکتر حقیقت در اعلام نظری گفت: "نوروزی تا قبل از پایان سال به بازی های ما می رسد و کارش را دوباره از سر می گیرد." اما این اول ماجراست چرا که حتی اگر خوشبینانه در نظر بگیریم رضا نوروزی اواخر اسفندماه به تمرینات و بازی های پرسپولیس اضافه شود، باز هم تا پایان نیم فصل، بیش از 4 یا نهایتا 5 بازی برای سرخپوشان انجام نمی دهد. البته این نهایت خوشبینی است. به همین خاطر، بحث کنار گذاشتن نوروزی از ترکیب پرسپولیس با دو هدف، بسیار جدی است؛ 1-خالی کردن لیست تیم 2-جذب یک مهاجم موثر. به همین علت شانس مهاجم جدید سرخپوشان برای ادامه همکاری با باشگاه خیلی زیاد نیست ولی با این شرایط، باشگاه نمی تواند فورا او را کنار بگذارد. مسئولان پرسپولیس حالا به فکر خرید زمان هستند تا مدتی از موضوع مصدومیت نوروزی بگذرد و سپس این بازیکن را از لیست شان خارج کنند. همچنین در زمانی که باشگاه برای فراموش شدن نوروزی خریده، باید یک مهاجم ششدانگ برای حل مشکلات تیم پیدا کند. پس از این مدت، پرسپولیس به راحتی می تواند نوروزی را کنار گذاشته و به فکر بازیکنان دیگری باشد.

از سوی دیگر با وجود گذشت یک هفته از مصدومیت پارگی رباط صلیبی، نوروزی هنوز اقدامی برای انجام عمل جراحی انجام نداده و اصلا معلوم نیست چه زمانی برای این کار آستین ها را بالا می زند ولی با این حال پرسپولیس برای بیرون گذاشتن نوروزی از لیست خود، نیازمند دریافت تائید مصدومیت طولانی مدت این بازیکن از کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال است. اگر این اتفاق رخ دهد و کمیته پزشکی تائید کند که نوروزی برای مدتی طولانی به بازی های پرسپولیس نمی رسد، این باشگاه بی درنگ بازیکنش را از لیست خارج می کند.(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها