jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۹۵۶   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۱

جام جم ورزشی: آنخل دی ماریا هنوز به منچستر نیامده به یکی از محبوب ترین بازیکنان باشگاه تبدیل شده است.

ترافیک شدید شهر منچستر به خاطر ستاره جدید شیاطین سرخ

به گزارش جام جم ورزشی، آنخل دی ماریا ستاره آرژانتینی رئال مادرید در حال پیوستن به منچستریونایتد قرار دارد. با نهایی شدن انتقال آنخل دی‌ماریا از رئال مادرید به منچستریونایتد، گروه پرشماری از هواداران شیاطین سرخ برای خرید پیراهن ستاره آژانتینی جدید تیم‌شان به فروشگاه مرکزی باشگاه هجوم بردند.

میزان تقاضا برای چاپ نام دی‌ماریا روی پیراهن‌های خریداری شده به حدی زیاد بود که حرف «R» برای فروشگاه جهت درج نام بال پیشین بنفیکا به اتمام رسید و با این وجود هر لحظه بر میزان تقاضاها افزود می‌شد.

مسئولان فروشگاه مرکزی منچستریونایتد هم برای آنکه مجبور نباشند به هریک از طرفداران تیم مشکل به وجود آمده را توضیح دهند، پلاکارد بزرگی در ورودی فروشگاه نصب کردند که روی آن نوشته شده بود: حرف R تمام شد!

ازدحام بیش از اندازه جمعیت باعث شده خیابان منتهی به فروشگاه تقریبا بسته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها