jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۹۹۴۹   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۴

پرسپولیس و هوادارانی که خط می گیرند

نقش پررنگ ضارب سرشناس دایی در التهاب سکوها؟

جام جم ورزشی: علی دایی مدعی است که سکوهای ورزشگاه دیروز در بازی با پدیده خط گرفته بودند. واقعا پای چه کسانی در میان است.

نقش پررنگ ضارب سرشناس دایی در التهاب سکوها؟

به گزارش جام جم ورزشی، عده ای از هواداران پرسپولیس روز گذشته به صورت خودجوش و به دلیل ناراحتی از بازی بد پرسپولیس شروع به شعار دادن کردند اما بخش زیادی از هواداران با کمک لیدرها شعارهای خود را آغاز می کنند.

اکنون شنیده می شود لیدری که علی دایی را چند سال پیش مورد ضرب و شتم قرار داده بود نقش پررنگی در ماجرا دارد هر چند در اینباره خبرهای دیگری هم شنیده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها